Neděle, 4 června, 2023
aktuálně

Túžite mať krásny vianočný stromček, ktorý vydrží nielen pár dní počas Vianoc, neopadáva a o rok nemusíte vyberať ďalší?

spot_img

Riešenie Vám ponúka e-shop svetstromcekov.sk, kde nájdete najširší výber umelých vianočných stromčekov, najmodernejšie vianočné osvetlenie TWINKLY a aj umelé vence, s ktorými si ľahko vytvoríte adventné vence na stôl.

V e-shope nájdete stromčeky, inšpirované skutočnými drevinami ako borovica, smrek a jedľa. Na výber sú vo verzii FULL 3D, 3D alebo klasické stromčeky a veľkosti od vysokých a širokých až po najmenšie stromčeky.

Vianočnú atmosféru bez vianočného osvetlenia si vieme predstaviť len ťažko. Veľmi zaujímavé je inovatívne osvetlenie TWINKLY. Dokáže neuveriteľne rozžiariť nielen vianočný stromček, ale aj exteriér vášho domu. Ak pre vás nie je zaujímavé klasické osvetlenie, toto je pre vás tou správnou voľbou. Ide o najmodernejšie osvetlenie na trhu, ktoré zaujme najmä svojim dizajnom. Toto štýlové osvetlenie  je ovládané pomocou aplikácie v smartfóne. Stačí rozložiť svetielka na vianočný stromček, spárovať s telefónom , naskenovať LED svetielka a naskytne sa nekonečné množstvo farebných variácii. Vybrať si môžete z predvolených módov nadstavenými výrobcom alebo použiť vlastnú kreativitu a vytvoriť si vlastné efekty. Okrem menenia farieb, je možnosť nadstaviť typ blikania. Takže môžete prepínať medzi decentným svietením, pomalým blikaním alebo rýchlym preblikovaním svetielok. Súčasťou je aj časovač, kde si môžete nadstaviť automatické zapnutie a vypnutie osvetlenia.  V ponuke sú rôzne dĺžky s odlišným počtom svetielok a teda ozdobíte si stromček akejkoľvek výšky.

Zaujímavosťou je aj to, že osvetlenia sa dajú spárovať medzi sebou. A to nielen vnútorné ale aj vonkajšie.

Adventné vence na stôl

Adventné vence zdobia predvianočné domácnosti a sú hlavným symbolom adventu. Spravidla sú na ňom umiestnené štyri sviece, ktorých farbu môžete zladiť s farbou vianočnej výzdoby. Tie symbolizujú 4 nedele a slúžia na tzv. odrátavanie dní do očakávaných Vianoc. Tradičným tvarom adventného venca je kruh, na ktorý značí nekonečno. E-shop ponúka niekoľko typov umelých vencov, ktoré Vám poslúžia ako základ na vytvorenie  adventného venca. V ponuke sú klasické vence aj hustejšie vence z 3D ihličia, v rôznych farebných prevedeniach bledozelené, tmavozelené a dokonca aj biele a zasnežené.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora