Neděle, 2 dubna, 2023
aktuálně

Vlasové trendy 2022: Od krátkej ofiny po pompézne vlny

spot_img

Vstúpili sme do roku, ktorý bude zasvätený chuti po experimentovaní a maximalizme. Túžba byť vidieť a ukázať svetu svoje skutočné ja bude znateľná nielen v móde, ale aj v líčení a úprave vlasov. Poďme sa teda pozrieť, aké trendy by ste mali ukázať svojej kaderníčke pri ďalšej návšteve.

Mikádo s cestičkou na boku
Ultimátnemu power vzhľadu nesmie počas tohto roku chýbať mikádo. A to nie hocijaké. Obľúbený strih, ktorý je nenáročný na údržbu, sa tento rok bude nosiť predovšetkým s cestičkou na stranu a rozhodne mu nebude chýbať výrazný objem. Na večerné akcie potom dobre poslúži semi-wet look, úprava podľa Kourtney Kardashian.
TIP NA VIDEO: Naučte sa vytvoriť vlny pomocou žehličky na vlasy

Z blondíny brunetou
Vlani sme pozorovali, ako sa hudobná ikona generácie Z Billie Eilish premenila na platinovú blondínu a neskôr zase v hnedovlásku. Nebola ale jediná. Katy Perry sa vrátila nielen svoj imidž, ale aj (staro) novým účesom do éry, kedy rádia vyrevávali jej hity I Kissed a Girl a Hot’n’Cold. Čo z toho usudzovať? Najhorúcejšou farbou roku 2022 budú tmavé odtiene hnedej. A rozhodne nie je potrebné lokne akokoľvek presvetľovať balayage či ombré efekty. Čím jednotnejšie čo do farby hriva bude, tým lepšie.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora