Neděle, 2 dubna, 2023
aktuálně

Tieto farby si podmania manikúru v roku 2022. Páčia sa vám?

spot_img

Tieto farby si podmania manikúru v roku 2022. Páčia sa vám?
Sociálna sieť Pinterest prišla s pravidelnou predikciou trendov na rok 2022, a ako sa podľa odhadov zdá, práve nechty sa stanú novým spôsobom, ako vyjadriť svoje postoje, sny aj túžby. Očakávajte snílkovskú nálož plnú farieb, protikladov, prírodných motívov aj umenia!
Nailscapes, teda úniky do inej reality, alebo aspoň do prírody cez manikúru. Tak znie hlavný nechtový trend na rok 2022. Manikúra sa (ako doteraz napríklad móda) stane prostriedkom na vyjadrenie nášho rozpoloženia i názorov. Aj preto sa podľa Pinterestu začneme postupne odkláňať od hitu roku 2021 – francúzskej manikúry – a oveľa viac budeme inšpiráciu hľadať v prírode, astrológii alebo jednoducho len na nočnej oblohe. Hlavnými motívmi sa tak stanú napríklad more, púšť alebo polárna žiara a od nich sa odvíjajúca farebná škála.
Poďme si ich ale predstaviť pekne postupne…

Prirodzená krása
Neutrálne a zemité odtiene síce nikdy z módy nevyšli, zdá sa ale, že sa tentoraz bude celkovo oveľa viac klásť dôraz na dokonalý tvar aj ošetrenú kožtičku. A ako táto pravidelná starostlivosť vynikne najlepšie? No predsa na prírodných nechtoch! Chybu preto neurobíte, keď na rozjazd roka zvolíte elegantný béžový, svetlo ružový alebo napríklad biely lak.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora