Neděle, 29 ledna, 2023
aktuálně

Vyberte si flanelové obliečky

spot_img

Výber posteľných obliečok je zodpovedná úloha. Našťastie v sortimente nášho internetového obchodu tiahome.sk sú stovky modelov, medzi ktorými je ľahké nájsť tú správnu možnosť. Obľúbené sú aj flanelové obliečky. Sú veľmi mäkké a preslávené prírodným fleecom.

Flanel si získal obľubu vďaka tomu, že dobre absorbuje vlhkosť. To eliminuje nepohodlie počas spánku. Látka je priedušná, takže pod perinou sa budete cítiť pohodlne.

Vlastnosti flanelových obliečok

Táto tkanina má mnoho funkcií:

1. tepelná ochrana – dôsledok prítomnosti vzduchu medzi vláknami rúna sa takmer okamžite zahreje. Vďaka tomu je teplo rovnomerne rozložené po celom povrchu. Flanelové obliečky vďaka tomu dokonale chránia pred chladom a mrazom;

2. na rozdiel od modelov vyrobených z iných materiálov má táto súprava oveľa vyššiu rýchlosť ohrevu. Preto nemusíte dlho ležať na posteli a očakávať, že bude teplo. Obliečka na perinu sa rýchlo zahreje. To vám umožní ponoriť sa do atmosféry relaxácie a harmónie;

3. kúpiť flanelové obliečky sa odporúča najmä pre deti. Deti milujú teplo, mäkkosť, pohodlie. To všetko je typické pre súpravy vyrobené z tejto látky. Preto sa s nimi môže každé dieťa cítiť chránené. Teraz pre neho žiadne mrazy nebudú strašné. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že flanelové obliečky často prichádzajú v neobvyklých farbách alebo vzoroch. Deťom sa to určite bude páčiť. Potešia sa, že na obliečke na perinu uvidia hrdinov svojich obľúbených rozprávok alebo animovaných seriálov. Ľan je veľmi mäkký a príjemný.

Náš katalóg tiahome.sk obsahuje obrovskú škálu modelov flanelovej posteľnej bielizne pre deti aj dospelých, takže je z čoho vyberať. Predstavili sme spodnú bielizeň, ktorá poteší praktickosťou, rôznymi dizajnovými možnosťami. Existujú klasické hladké modely a súpravy zdobené nezvyčajnými potlačami.

Vyzerajú neštandardne, takže potešia milovníkov svetlého štýlu. Tvoríme ziskovú a dostupnú cenovú kategóriu. Ďalšie rady o produktoch môžete získať od našich manažérov. Všetky potrebné kontaktné údaje sú uvedené na webovej stránke.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora