Neděle, 2 dubna, 2023
aktuálně

Jednoduché, a pritom cool: 5 tipov na rýchle zimné líčenie

spot_img

Zima je plná protikladov. Na jednej strane by sme sa najradšej zabalili do kabátu alebo vôbec nevytiahli päty z domova, na druhej sa chceme obliekať do trblietok a byť za kráľovnej večera. Tento rok bude ale asi všetko trochu inak, tak prečo neskĺbiť rýchlosť a 100% efekt a nevytvoriť líčenie, ktoré sa bude hodiť ako na denné, tak aj večerné nosenie? Navyše vám nezaberie viac ako pár minút.
Kúzla s multilíčidlom
Jeden produkt, ktorý za vás vyrieši celé denné líčenie? Áno prosím! Trik sa skrýva v multilíčidle – tyčinke, ktorá vám zasupluje rúž, očné tiene aj tvárenku. Nielenže vďaka nej vytvoríte prirodzený make-up tón v tóne, ale tiež vám nezaberie toľko miesta v kozmetickej taštičke. Skvele sa tak hodí aj na cestovanie (kým je ešte dovolené).

Pred aplikáciou dôjde dostatok priestoru kvalitnej starostlivosti, ktoré zaistí, že vaša pleť bude žiarivá a zjednotená bez toho, aby ste na ňu museli použiť tonu make-upu. Potom už len stačí aplikovať multilíčidlo bruškom prsta (trochu väčšiu vrstvu naneste na pery), upraviť a zafixovať obočie a prípadne pridať riasenku. Hotovo budete mať doslova za pár sekúnd a ešte s takýmto líčením v tejto neistej zime urobíte veľa parády.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora